GEORGE LOUISE LECLERC DE BUFFON. Fågel. Handkolorerad kopparstick. 1700-tal. Signerad i plåten.

53188. GEORGE LOUISE LECLERC DE BUFFON. Fågel. Handkolorerad kopparstick. 1700-tal. Signerad i plåten.

12x7 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

12x7 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 533