MATBORD, björk med svart linoleumskiva, Alvar Aalto, Artek, Finland.

531884. MATBORD, björk med svart linoleumskiva, Alvar Aalto, Artek, Finland.

Längd 120 cm, bredd 75 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Ben med stötmärken/repor. Skiva med repor, tryckmärken och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 208