LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal.

531878. LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 16 - 28,5 cm.

Slitage. 1 par mnterade med emaljerade emblem från Åtvidabergs golfklubb.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 - 28,5 cm.

Antal besök: 363