OSCAR REUTERSWÄRD. Färglitografier, 2 st. Signerade och numrerade.

53183. OSCAR REUTERSWÄRD. Färglitografier, 2 st. Signerade och numrerade.

Omöjliga figurer. Ca 35x35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 171