MÅNBORD, ett par, björk, omkring 1900.

531831. MÅNBORD, ett par, björk, omkring 1900.

Total diameter 116.5 cm.
Höjd 75 cm.

Enstaka dekorelement saknas. Bruks- och åldersrelaterat slitage. Repor, ställvis kraftigare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total diameter 116.5 cm.
Höjd 75 cm.

Antal besök: 609