KAFFESRVISDELAR, 17 delar, porslin, Dresden, Gustavsberg.

531825. KAFFESRVISDELAR, 17 delar, porslin, Dresden, Gustavsberg.

Bestående av 7 koppar med fat, 8 assietter, gräddkanna, sockerskål, 3 udda koppar medföljer.

Slitage, kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, kopp med nagg.

Antal besök: 631