DOCKA, delvis porslin, märkt Drew DeRose, 1900/2000-tal.

531768. DOCKA, delvis porslin, märkt Drew DeRose, 1900/2000-tal.

Höjd ca 70 cm.

Fläckar, kläder med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm.

Antal besök: 1 308