MATBORD TEAK 1950/60-tal.

531765. MATBORD TEAK 1950/60-tal.

Utdragbara skivor.
Höjd 75 cm
Längd 130 cm exkl. utdrag.
Total längd är: 210 cm, Bredd: 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbara skivor.
Höjd 75 cm
Längd 130 cm exkl. utdrag.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 441