HYLLA, teak, med skrivbordsyta och hurts, 1970-tal.

531737. HYLLA, teak, med skrivbordsyta och hurts, 1970-tal.

Hurts med fyra lådor
Höjd ca 156 cm
Bredd ca 177 cm
Djup ca 37 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hurts med fyra lådor
Höjd ca 156 cm
Bredd ca 177 cm
Djup ca 37 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 557