VETERANHJÄLM 50-TAL.
531729. VETERANHJÄLM 50-TAL.
531729. VETERANHJÄLM 50-TAL.
Äldre, skinndetaljer.
Bucklor, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
531729. VETERANHJÄLM 50-TAL.
Äldre, skinndetaljer.
Bucklor, repor.
Västerviks Auktionsbyrå
901