METALLSKYLTAR, 2 t, Hansa Guld och Hansa Mörk, AB Visby Bryggerier, 1960/70-tal.

531717. METALLSKYLTAR, 2 t, Hansa Guld och Hansa Mörk, AB Visby Bryggerier, 1960/70-tal.

Ca 24 x 20 cm.

Slitage, en skylt skanar stöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 20 cm.

Antal besök: 1 386