PARTI GLAS, 10 delar, med julmotiv, 1900-tal.

531704. PARTI GLAS, 10 delar, med julmotiv, 1900-tal.

bland annat tomtemotiv
Brännvinsflaskan höjd ca 19,5 cm
Snappsglasens höjd ca 11 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

bland annat tomtemotiv
Snappsglasens höjd ca 11 cm.

Antal besök: 723