SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina.

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina.
53170. SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina.

Underglasyr blå, diameter 13,5 resp. 13,5 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560