SPEGEL, förgylld, fasettslipat glas, 1900-talets mitt.

531694. SPEGEL, förgylld, fasettslipat glas, 1900-talets mitt.

113 x 51 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

113 x 51 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 569