531538. SOCKERSKÅL samt GRÄDDKANNA, silver, mästarstämpel B.A, assay I S Lebedkin, Moskva samt SOCKERSKED, silver, Ryssland. 1800/1900-tal.
Gräddkanna höjd ca 9 cm.
Sked längd ca 15,5 cm.
Total vikt ca 469 gram.
Slitage, fläckar, stötmärken. Bucklor.