KALVSKINN, 2 st samt FÅRSKINN.

531526. KALVSKINN, 2 st samt FÅRSKINN.

2 kalvskinn ca 66 x 75 cm och 72 x 100 cm.
Fårskinn ca 107 x 80 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Kalvskinn med med smärre slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fårskinn ca 107 x 80 cm.

Antal besök: 554