Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR BERGQVIST. Motiv från Stockholm, olja på pannå, signerad G.Bergqvist.
531478. GUNNAR BERGQVIST. Motiv från Stockholm, olja på pannå, signerad G.Bergqvist.
30 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 43 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 711