KANNA och VINOFFERSKÅL, porslin, Kina.

531438. KANNA och VINOFFERSKÅL, porslin, Kina.

Underglasyr blå, höjd ca 9 -15 cm.

Bruksslitage. Nagg på vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 686