SÄNGRAM, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

531409. SÄNGRAM, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Stomme i valnöt. Längden varierbar, 200 cm, bredd 168 cm, huvudgavel höjd 168, frontgavel 104 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken. Repor.

Antal besök: 1 467