JOHAN ERICSSON. 1849-1925, olja på duk, signerad, daterad Rönnäng 1917.

531393. JOHAN ERICSSON. 1849-1925, olja på duk, signerad, daterad Rönnäng 1917.

143 x 94 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

143 x 94 cm.

Antal besök: 2 023