BRUNO KARLSSON. Stadsmotiv, 2 st färglitografier, signerade och daterade 86, numrerade 65/360, 69/360.

53124. BRUNO KARLSSON. Stadsmotiv, 2 st färglitografier, signerade och daterade 86, numrerade 65/360, 69/360.

Bildyta 35 x 47 repektive 35 x 46,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Antal besök: 1 719