CHRISTIAN SEYBOLD. EFTER. Porslinsmålning, KPM, tidigt 1900-tal.

531249. CHRISTIAN SEYBOLD. EFTER. Porslinsmålning, KPM, tidigt 1900-tal.

Porträtt av äldre kvinna. Ca 28 x 21 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 2 737