VINGGLAS, 8 st, Reijmyre, 1900-tal.

53117. VINGGLAS, 8 st, Reijmyre, 1900-tal.

Grön glasmassa, höjd ca 15,5 cm.

Bruksskick.
Ett glas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Ett glas med smärre nagg.

Antal besök: 957