VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, sign.

53107. VAS, flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, sign.

Höjd ca 15 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 987