GUNNAR PERSSON. Motiv av landskap, akvarell. signerad.

531037. GUNNAR PERSSON. Motiv av landskap, akvarell. signerad.

Mått 7x24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 7x24 cm.

Antal besök: 546