ARMBANDSUR, Tissot Visodate Seastar Seven, automatisk, boett av 18k guld.

531034. ARMBANDSUR, Tissot Visodate Seastar Seven, automatisk, boett av 18k guld.

Urtavla med 30 mm.
Armband gulddoublé, märkt Fischer.

Slitage, märken, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas..

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla med 30 mm.

Antal besök: 1 408