Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
HARRY CARLSSON. Olja på pannå, signerad.
531002. HARRY CARLSSON. Olja på pannå, signerad.
34 x 21 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 21 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
434