SKOLPLANSCH, "Die Menschliche Haut", A Fiedler, Leipzig. Nordiska Skolmaterialförlaget, Stockholm. 1900-talets första hälft.

530987. SKOLPLANSCH, "Die Menschliche Haut", A Fiedler, Leipzig. Nordiska Skolmaterialförlaget, Stockholm. 1900-talets första hälft.

108 x 74 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

108 x 74 cm.

Antal besök: 310