JULES SCHYL. Motiv av kvinna, akvarell, signerad med blyerts, Schyl.

530937. JULES SCHYL. Motiv av kvinna, akvarell, signerad med blyerts, Schyl.

Mått 11x17,5 cm.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 11x17,5 cm.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 440