MATTA, Saurok, 1900-tal. 147 x 98 cm.

530916. MATTA, Saurok, 1900-tal. 147 x 98 cm.

Blommönster med så kallade "franska rosor" i polykrom färgsättning mot ljus botten.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 481