TILLBRINGARE, glas, Kosta Boda.

530915. TILLBRINGARE, glas, Kosta Boda.

Ej signerad, möjligen är gjort av Kjell Engman.
Höjd ca. 31, 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 31, 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 465