KAFFESERVIS, 39 delar, "Vinranka", Hackefors.

530829. KAFFESERVIS, 39 delar, "Vinranka", Hackefors.

12 koppar med fat och assietter samt bricka, sockerskål och gräddkanna.
Koppens höjd 6 cm.

Bruksslitage samt ett fat med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppens höjd 6 cm.

Antal besök: 358