Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BÖRJE HEDLUND. Motiv från Östhammarsfjärden, olja på pannå, signerad och daterad Hedlund -41.
530811. BÖRJE HEDLUND. Motiv från Östhammarsfjärden, olja på pannå, signerad och daterad Hedlund -41.
Mått 38x45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 38x45 cm.
Garpenhus Auktioner
633