RELIEF, terracotta, "Vikingar", signerad KH -76.

530739. RELIEF, terracotta, "Vikingar", signerad KH -76.

18 x 23 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 23 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 597