SOPPSLEV, silver, Carl Fredrik Olsson, Stockholm 1837.

530680. SOPPSLEV, silver, Carl Fredrik Olsson, Stockholm 1837.

Träskaft, längd ca. 40 cm.

Hårt sliten yta på skaft, nagg. Blad med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träskaft, längd ca. 40 cm.

Antal besök: 430