HERRARMBANDSUR, OMEGA Seamaster Automatic, 1960-tal.

530669. HERRARMBANDSUR, OMEGA Seamaster Automatic, 1960-tal.

Omega Seamaster på stål, automatiskt urverk, silverfärgad, diameter 34 mm.

Kronan sönder. Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 797