GUNNAR DAHLSTRAND. "Stenbrott vid Göta Älv", olja på duk, signerad GD.

530636. GUNNAR DAHLSTRAND. "Stenbrott vid Göta Älv", olja på duk, signerad GD.

Mått 55 x 61 cm.

Färgbortfall, mycket ojämn duk vid signaturen.
Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 55 x 61 cm.

Ej ramad.

Antal besök: 394