MATSALSGRUPP, 8 delar, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

530628. MATSALSGRUPP, 8 delar, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, höjd 74 cm, diameter 110 cm.
2 st iläggsskivor, bredd 48 cm.
4 st stolar, höjd 91 cm, bredd 47 cm.
Pelarbord, ej tillhörande matsalsgruppen, höjd 60 cm, diameter 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 627