SKYLT, plåt, Benco, Mjölkningsmaskin, Aktiebolaget Benco.Verken, Malmö.

530594. SKYLT, plåt, Benco, Mjölkningsmaskin, Aktiebolaget Benco.Verken, Malmö.

Längd 30, bredd 10,3 cm.

Bruksslitage, 2 repor samt rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30, bredd 10,3 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 858