LUTA, Levin, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1900-talets första hälft.

530591. LUTA, Levin, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1900-talets första hälft.

Längd 94 cm.

Smärre slitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 94 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 888