Bordslyster för två ljus, höjd 45 cm.
Bordslampa, metall, höjd 40 cm.
Bricka, tenn, CG Hallberg, dia 29 cm.
Bricka, förnicklad, längd 60 cm.
Bricka, mässing, längd 51 cm.
Slitage, skador på lampa.
Bricka, mässing, längd 51 cm.
Slitage, skador på lampa.