ULRICA HYDMAN VALLIEN. Hästskulpturer, 2 st, bemålat trä, signerade.

530516. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Hästskulpturer, 2 st, bemålat trä, signerade.

Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 1 548