SPEGEL samt VÄGGHYLLA, bronserad, Portugal, 1900-tal.

530501. SPEGEL samt VÄGGHYLLA, bronserad, Portugal, 1900-tal.

1 st spegel, 48,5 x 48,5 cm.
1 st vägghylla, längd 54 cm , bredd 19 cm , höjd 34 cm.
4 st medföljande väggdekorationer, 36 x 25,5 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st spegel, 48,5 x 48,5 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 392