SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

530491. SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

Längd 130 cm, höjd 100 cm.

Slitage på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm, höjd 100 cm.

Slitage på klädsel.

Antal besök: 288