Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
SKULPTUR, bemålat trä, Madonna med Jesusbarnet, sannolikt 1800-tal.
530476. SKULPTUR, bemålat trä, Madonna med Jesusbarnet, sannolikt 1800-tal.
Höjd 32,5 cm.
Slitage, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32,5 cm.
Slitage, färgbortfall.
Stadsauktion Sundsvall
634