SKULPTUR, bemålat trä, Madonna med Jesusbarnet, sannolikt 1800-tal.

530476. SKULPTUR, bemålat trä, Madonna med Jesusbarnet, sannolikt 1800-tal.

Höjd 32,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 762