GLASSKULPTUR på sockel, signerad Hansi Vobruba-99.

530436. GLASSKULPTUR på sockel, signerad Hansi Vobruba-99.

Höjd utan sockel 27 cm.
Höjd med sockel 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd utan sockel 27 cm.
Höjd med sockel 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 819