FICKUR 4 st, bland annat Norton London.

53036. FICKUR 4 st, bland annat Norton London.

Norton London; Osc Hemlin Upsala Imp; Camelia samt America Vespuce Watch.

Slitage och skador. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 090