SKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft.

530328. SKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft.

Längd 103, bredd 31,5, höjd 129,5 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 224