POKAL, LJUSSTAKAR, SKÅLAR, 5 delar, glas, Bohemia, Kosta, Boda.

530315. POKAL, LJUSSTAKAR, SKÅLAR, 5 delar, glas, Bohemia, Kosta, Boda.

Pokal Bohemia höjd 25 cm.
Ett par ljusstakar Kosta 18 cm.
Skål på fot signerad Boda 12 cm.
Slipad skål längd 26,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Pokal med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pokal Bohemia höjd 25 cm.
Slipad skål längd 26,5 cm.

Pokal med mindre nagg.

Antal besök: 544