DAMSKOR, 21 par, storlek 37, Guarani, Gyllene Gripen, Continental m fl.

530292. DAMSKOR, 21 par, storlek 37, Guarani, Gyllene Gripen, Continental m fl.

Minst 12 par läder varav minst 5 par från Italien.
Något par stor 36 och liten 38.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Använda, varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Använda, varierande slitage.

Antal besök: 1 817